Transition 2.1 Na ceste zrelého Mužstva

12/08/2024—18/08/2024
ČR + SR
Vek 21—28, cena 649 €

Po osemročnej skúsenosti práce s dospievajúcimi mužmi na kurzoch a školách sme vypočuli volanie aj tých starších. Volanie po mieste a priestore na objavovanie, ako vedome byť zrelým mužom, ktorý dokáže čeliť výzvam špecifickým pre toto obdobie života.

Zisti viac
 

Vnímame, že téma zrelého Mužstva je živá a je o ňu záujem. Je potrebné nájsť si čas a miesto si veci usporiadať a nechať sa inšpirovať. Pokladať tie správne otázky a hľadať odpovede. Učiť sa otvoriť, zdieľať a zažiť hĺbku aj úprimnosť mužského kruhu. Obzrieť sa za tým, čo už máš za sebou, uznať kým si, ale aj pomenovať v akého muža chceš dozrieť. Zistiť, ako to majú ostatní, že často riešia podobné témy a že na všetko nemusíš byť sám.

Čo zažiješ?

Budeme hovoriť, zdieľať, ale aj spoločne mlčať. Budeme makať, siahať si na fyzické či psychické limity, vykračovať z komfortnej zóny. Budeme tiež tvoriť, blbnúť, smiať sa a spievať.

Budeme sa dotýkať tém, ktoré podľa nás so zrelým mužstvom súvisia:

Sebarozvoj

 • Makám na sebe dosť alebo príliš? Rozumiem tomu, prečo to robím? Dokážem si urobiť v živote priestor pre seba?

Rodinné, partnerské a iné vzťahy

 • Ako sa starám o svoje vzťahy? Sú moje vzťahy funkčné? Som schopný vo vzťahoch rešpektovať svoje hranice i hranice druhých? Ako to mám s rodičmi? Dokážem sa oprieť o svoj pôvod? Dokážem byť oporou pre svojich blízkych?

Starostlivosť o telo a dušu

 • Čo robím pre svoju dušu? Dokážem sa spojiť so svojim vnútrom? Dokážem byť k sebe láskavý? Ako sa starám o svoje telo? Aký mám k nemu vzťah? Poznám svoje limity? Ako zvládam sebadisciplínu?

Sebavedomie

 • Poznám svoje kvality a rezervy? Rozumiem svojim pocitom a dokážem ich komunikovať? Viem čo a prečo robím? Aké sú moje hodnoty a nakoľko podľa nich žijem?

Sexualita

 • Ako otvorene dokážem hovoriť o svojej sexualite? Poznám svoje potreby a dokážem ich komunikovať? Akú úlohu pre mňa zohráva intimita? Čo sú pre mňa „tabu“ témy a obavy vo vzťahu?

Vízia a ciele

 • Viem kam smerujem? Viem kým sa chcem stať a čo som ochotný pre to urobiť? Hľadám v živote skratky?

Sebavyjadrenie

 • Dokážem hovoriť autenticky a otvorene? Ako vyjadrujem svoje myšlienky? Dokážem priznať chybu? Prejavujem zraniteľnosť? Čo znamená pre mňa požiadať o pomoc?

 

Detaily akcie

 • Kedy: 12/08/2024—18/08/2024
 • Kde: ČR + SR
 • Pre koho: 21—28 rokov
 • Za koľko: 649 €
Kurz je rozdelený na dve časti:
1. časť: 12. 8. – 18. 8. 2024, Rekreačné stredisko VrabcOFF – ČR
2. časť: 3. 10. – 6. 10. 2024, Česko-slovenské hranice v Bielych Karpatoch – SR
V cene je zahrnuté ubytovanie, strava a program (7 dní prvá časť + 4 dni druhá časť). V cene nie je zahrnutá doprava na miesto akcie.

 

Ako to vyzeralo na predošlých ročníkoch Transition 1.6 (pre 16 – 21 ročných), si môžeš pozrieť tu => VIDEO LETNÁ ČASŤ a VIDEO POTVRDENIE

Stále je toho málo? V tom prípade pozri WEB PŠL

Predtým ako sa prihlásiš, pozri si naše storno podmienky.

Ak je cena pre teba jedinou prekážkou v prihlásení, môžeš požiadať Plusko o dotáciu. Postupuj podľa týchto inštrukcií

Storno podmienky

Odoslaním prihlášky potvrdzuješ súhlas s nasledovnými storno podmienkami: