...o zážitok viac
Sme partia mladých ľudí, dobrovoľníkov, ktorých baví prinášať nové zážitky do života.
Organizujeme skvelé akcie pre mladých od 16 rokov vyššie.

AKO NÁS PODPORIŤ

Ako môžeš pomôcť, informácie pre donorov, 2% z daní
Plusko je nezisková organizácia a naši inštruktori investujú do prípravy akcií svoj čas, energiu a neraz aj vlastné finančné prostriedky. Dôležité je, že naše akcie robíme na dobrovoľníckej báze, teda bez finančnej odmeny - pretože veríme, že majú zmysel. Ak si to myslíte tiež a radi by ste nás podporili, ste tu správne:)

Povedzte o nás svojim známym

Sú vo vašom okolí ešte ľudia, ktorí o nás nevedia? Pošlite im link na naše akcie, dajte im vedieť cez facebook či pri pive... Ústne podanie zaberá najviac;)

2%

Dve percentá z daní sú jedným z našich najvýznamnejších príjmov. Poznáte firmu, ktorá sa rozhoduje, ktorej organizácii ich tento rok poukáže? Hľadajú vaši známi zmysluplné využitie? Navrhnite im Plusko - všetky informácie nájdete na stránke 2percenta.plusko.net

Školy či internáty...

... sú skvelým miestom, kde sa o nás môžu ľudia dozvedieť. Máte možnosť na podobnom mieste nechať pred letom naše letáčiky? Dajte nám vedieť a my zabezpečíme, aby sa k vám potrebné množstvo dostalo včas.

Iné nápady?

Máte staršie auto, do ktorého sa dá zbaliť 326 kostýmov, krabica farieb a vrece s lanami a rozmýšľate čo s ním? Viete poskytnúť zľavu na kancelársky či stavebný materiál? Radi by ste finančne podporili konkrétnu akciu? Ozvite sa našim milým zamestnankyniam na office@plusko.net.

Ďakujeme!