...o zážitok viac
Sme partia mladých ľudí, dobrovoľníkov, ktorých baví prinášať nové zážitky do života.
Organizujeme skvelé akcie pre mladých od 16 rokov vyššie.

Zážitkové akcie

Príval zážitkov,
ktoré dávajú zmysel

Zážitková akcia je niekoľko dní intenzívneho programu, ktorého cieľom je priniesť nové skúsenosti cez silné zážitky. Zážitkové akcie, to je naše.

Pripravujeme Archív

Čo je zážitková akcia?

Zážitková akcia je niekoľko dní intenzívneho programu, ktorého cieľom je priniesť nové skúsenosti cez silné zážitky. Atraktívnou formou rozvíja tvorivosť, komunikáciu, tímovú spoluprácu a rozširuje obzory. Dáva možnosť pozrieť sa na seba v skupine mladých ľudí, nájsť a posunúť svoje fyzické aj psychické hranice, no pritom sa nezabudnúť baviť, hrať a smiať.

Čo Ťa na zážitkovej akcii čaká?

Počas niekoľkých zážitkami nabitých dní je pre teba pripravený atraktívny program plný zážitkových aktivít a hier namiešaných z pohybu, tvorivosti, stratégie, zamyslenia a hlavne zábavy. Celé ti to prinesie možnosť naučiť sa spolupracovať v tíme, spoznávať prírodu, ľudí i seba a zamyslieť sa nad svojím pohľadom na svet. Všetko je prepletené príbehmi a skvelými ľuďmi. Zabezpečujeme stravu 5x denne, denný program a ubytovanie v stanoch alebo chate.

Kto na zážitkovej akcii bude?

Stretneš okolo 20 mladých ľudí ako si Ty - väčšinou študentov na strednej alebo vysokej škole, ktorí sa neboja ísť do života naplno. K vám sa pridáme my - zohratá partia vyškolených inštruktorov, ktorí celú akciu chystáme už niekoľko mesiacov vopred.