...o zážitok viac
Sme partia mladých ľudí, dobrovoľníkov, ktorých baví prinášať nové zážitky do života.
Organizujeme skvelé akcie pre mladých od 16 rokov vyššie.

Informujeme
Prijímame prihlášky nových Dofákov (DofE)
Aj tento rok sa môžu mladí ľudia, ktorí chcú na sebe pracovať a neboja sa výziev, zapojiť cez Plusko do programu DofE-Medzinárodná cena Vojvodu z Edinburghu. Viac info v sekcii Pripravujeme.
Informujeme
Posledný februárový víkend sa uskutoční Valné 2019
Dosluhujúce predsedníctvo a kontrolná komisia nám/vám porozpráva, aký bol uplynulý rok, pozrieme sa na naše financie, správu sekcií a v neposlednom rade si zvolíme nové predsedníctvo a kontrolnú komisiu.
Informujeme
Tri adaptačné kurzy uskutočnené
Prvé septembrové víkendy sme s tromi triedami prvákov Gymnázia Jura Hronca zažili štyri dni vzájomného spoznávania. Prajeme im príjemne strávený čas v školských laviciach počas nasledujúcich štyroch rokov. 
Informujeme
Exit a následný návrat
Koncom augusta sa uskutočnil EXIT, tradičná putovno-lezecká akcia pozostávajúca z 18 účastníkov a 10 inštruktorov, obohatená o tému redukcie odpadu nielen na turistike. Veríme, že všetci načerpali...

Uvedomujeme si, že niekedy nestačí byť aktívnym a chcieť, lebo na ceste k tomu, čo je našim cieľom, stoja prekážky. Plusko chce dlhodobo podporovať mladých ľudí, ktorí sú otvorení a majú túžbu objavovať. Preto sme sa rozhodli finančne podporiť dotáciou tých, pre ktorých je cena jedinou prekážkou, prečo sa nezúčastniť na zážitkovej akcii.

S ohľadom na množstvo financií, ktoré máme k dispozícii, nevieme zaručiť, že budeme vedieť podporiť všetkých, ktorí požiadajú o dotáciu.

Ako môžeš získať dotáciu?

Skopíruj si nižšie uvedené otázky do emailu a odpovede pošli na kontaktnú adresu akcie, ktorej by si sa rád/a zúčastnil/a. Zodpovedná osoba z realizačného tímu akcie sa s Tebou spojí.

Meno:Priezvisko:email:Prečo si si vybral/a túto zážitkovú akciu? (napíš, prosím, aspoň 3 vety):Prečo máš záujem o dotáciu? (napíš, prosím, aspoň 3 vety):Koľko môžeš za zážitkovú akciu zaplatiť?: