...o zážitok viac
Sme partia mladých ľudí, dobrovoľníkov, ktorých baví prinášať nové zážitky do života.
Organizujeme skvelé akcie pre mladých od 16 rokov vyššie.

Informujeme
Prílohy k Herníku
Prišiel Vám domov Herník od Pluska a radi by ste využili prílohy k hrám? Stačí kliknúť na tento web: www.hernik.plusko.net a stiahnuť potrebnú prílohu, ktorá sa už do knižky nevošla :)
Informujeme
Herníky ešte máme!
Podarilo sa nám vydať svoju prvú vlastnú knižku plnú zážitkových hier, metodiky a zábavy - Herník. Ak by ste chceli mať Herník aj doma, prijímame vaše objednávky mailom na info@plusko.net. :)
Informujeme
DofE prihlasovnie do 21.10.2020
3 oblasti, 3 ciele, 1 certifikát a k tomu kopa zážitkov a výziev! Prihlášky na DofE cez Plusko prijímame do 21.10.2020 a už teraz sa na vás tešíme! :) Prihláška v tomto linku: https://lnk.sk/lzxv
Informujeme
Posledný februárový víkend sa uskutoční Valné 2019
Dosluhujúce predsedníctvo a kontrolná komisia nám/vám porozpráva, aký bol uplynulý rok, pozrieme sa na naše financie, správu sekcií a v neposlednom rade si zvolíme nové predsedníctvo a kontrolnú komisiu.

Uvedomujeme si, že niekedy nestačí byť aktívnym a chcieť, lebo na ceste k tomu, čo je našim cieľom, stoja prekážky. Plusko chce dlhodobo podporovať mladých ľudí, ktorí sú otvorení a majú túžbu objavovať. Preto sme sa rozhodli finančne podporiť dotáciou tých, pre ktorých je cena jedinou prekážkou, prečo sa nezúčastniť na zážitkovej akcii.

S ohľadom na množstvo financií, ktoré máme k dispozícii, nevieme zaručiť, že budeme vedieť podporiť všetkých, ktorí požiadajú o dotáciu.

Ako môžeš získať dotáciu?

Skopíruj si nižšie uvedené otázky do emailu a odpovede pošli na kontaktnú adresu akcie, ktorej by si sa rád/a zúčastnil/a. Zodpovedná osoba z realizačného tímu akcie sa s Tebou spojí.

Meno:Priezvisko:email:Prečo si si vybral/a túto zážitkovú akciu? (napíš, prosím, aspoň 3 vety):Prečo máš záujem o dotáciu? (napíš, prosím, aspoň 3 vety):Koľko môžeš za zážitkovú akciu zaplatiť?: