Bez tabu

Klasicky skvelá zážitková akcia od Pluska plná zábavy, kde sú si všetci rovní a žiadna téma nie je tabu.

14/07/2021—20/07/2021
Vrbovce časť Chodúri (SK)
Vek 16—25, cena 130 € - 160 €

6. ročník akcie Bez tabu bude o hľadaní vzťahu k sebe samému, že je dôležité mať sa rád a vedieť si nájsť čas v každodennej realite na to, čo nás baví a robí šťastnými

Zisti viac
 

Čo znamená zážitková akcia?

Čaká ťa 7 dní intenzívneho outdoorového programu, ktorého cieľom je priniesť nové skúsenosti cez silné zážitky. Atraktívnou formou rozvíja tvorivosť, komunikáciu, tímovú spoluprácu a rozširuje obzory. V skupine mladých ľudí dáva možnosť pozrieť sa na seba samého, nájsť a posunúť svoje fyzické aj psychické hranice, no a pritom nezabúdať na zábavu. Stretneš tu veľa zaujímavých, inšpiratívnych, rôznorodých a určite aj zábavných ľudí 🙂

Čo ma na akcii čaká?

Náš tím nelení a program pripravuje mesiace dopredu. Máme pripravené výzvy, prekvapenia aj netradičné hry a aktivity. Priprav sa na aktivity vonku aj vnútri, pohodové, ale aj náročné fyzicky aj na premýšľanie. Niekedy budeš sám so sebou a niekedy zase v partii. Niekedy pobežíš lúkou a inokedy budeš len tak sedieť pri ohni a užívať si prítomný okamžik. Samozrejme ťa čaká aj výborne jedlo 5krát denne, ktoré ti s láskou pripravíme 🙂

Čo mi akcia môže dať?

Dá ti samozrejme to, čo si sám odnesieš a čo si ochotný si vziať.  A my sa budeme snažiť, aby na akcii bolo na „odnášanie“ toho čo najviac: noví priatelia, užitočné skúsenosti, vedomosti či zručnosti, nezabudnuteľné zážitky, veľa inšpirácie, motivácie a príjemná atmosféra.

Pre koho je akcia?

Pre všetkých vo veku 16 – 25 rokov, ktorých láka zažiť niečo nové, neboja sa nazrieť do seba, majú chuť spoznať nových ľudí a chcú si užiť leto naplno.

Kde to bude?

Samota na myjavských kopaniciach s takmer magickými západmi slnka v bezpečí nad dedinou, kde nás nikto nebude rušiť, len krása okolitej prírody. V noci nebo posiate miliónmi hviezd tak, ako ho v meste nikdy nezažiješ. Môžeš spať len pod nimi, alebo v útulnom stane, ktorý zabezpečíme my.

Detaily akcie

 • Kedy: 14/07/2021—20/07/2021
 • Kde: Vrbovce časť Chodúri (SK)
 • Pre koho: 16—25 rokov
 • Počet: 10—20 účastníkov
 • Za koľko: 130 € – 160 €

Účastnícky poplatok:

 • 130 € ak sa prihlásiš do 16.5.2021
 • 160 € ak sa prihlásiš od 17.5. do 6.6.2021
 • Deadline na prihlásenie: 16.5. za zvýhodnenú cenu a finálny termín na prihlásenie je do 6.6.2021

Postup pri prihlasovaní na akciu:

 1. Vyplň záväznú prihlášku.
 2. Zaplať zálohu 70 € na číslo účtu SK6483300000002800168169 s variabilným symbolom 20210714 a do poznámky napíš svoje celé meno.
 3. Pošli nám mail na info.beztabu@plusko.net, že zálohu máš zaplatenú.

Poznámka: Prihlášku považujeme za úplnú až po pripísaní zálohy na náš účet.

V prípade, že by bol kurz zrušený z našej strany alebo z dôvodu vyššej moci (Covid opatrení), rozhodne budeme vracať celú uhradenú čiastku.

Ak máš nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať na: info.beztabu@plusko.net.

Predtým ako sa prihlásiš, pozri si naše storno podmienky.

Ak je cena pre teba jedinou prekážkou v prihlásení, môžeš požiadať Plusko o dotáciu. Postupuj podľa týchto inštrukcií

Storno podmienky

Odoslaním prihlášky potvrdzuješ súhlas s nasledovnými storno podmienkami: