iTeen

Klasická, no neobyčajná akcia pre násťročných nabitá jedinečnými zážitkami a kopou zábavy!

23/08/2021—27/08/2021
Chalúpka - Vrbovce, časť Chodúri (SK)
Vek 12—15, cena 100 €

iTeen je akcia, kde môžeš zažiť nezažité, dozvedieť sa niečo o sebe aj o svete a to všetko v balíku plnom smiechu, rozhovorov, zábavy a skutočnej prítomnosti a spoločnosti

Zisti viac
 

Čo znamená zážitková akcia?

Čaká ťa 5 dní intenzívneho outdoorového programu, ktorého cieľom je priniesť nové skúsenosti cez silné zážitky. Atraktívnou formou rozvíja tvorivosť, komunikáciu, tímovú spoluprácu a rozširuje obzory. V skupine mladých ľudí dáva možnosť pozrieť sa na seba samého, nájsť a posunúť svoje fyzické aj psychické hranice, no a pritom nezabúdať na zábavu. Stretneš tu veľa zaujímavých, inšpiratívnych, rôznorodých a určite aj zábavných ľudí 🙂

Pre koho je iTeen?

Akcia iTeen je pre každého vo veku 12-15 rokov, kto má veľkú chuť zažiť niečo nezažité a veľké, získať nové letné dobrodružstvo, na ktoré sa len tak ľahko nezabúda, chce sa dozvedieť niečo nové o sebe i o tomto svete, a najmä túži prežiť 5 dní až po strop naplnených smiechom, zábavou, zážitkami a radosťou.

O čom bude iTeen?

Témou tohtoročnej akcie iTeen bude tvorenie sveta, respektíve spoločnosti podľa svojich predstáv. Budeme uvažovať, či a aká hierarchia by mala byť vytvorená či dodržiavaná, akými pravidlami by sa mala spoločnosť ideálne riadiť, ako by mala rozhodovať či akú hodnotu by mali peniaze v tejto spoločnosti. Zároveň sa budeme spoločne zamýšľať a baviť o prijímaní rôznych odlišností medzi ľuďmi a ako sa vieme všetci medzi sebou obohatiť. Všetko však bude vysvetľované, diskutované a tvorené už tradične – cez zážitky, zábavu, smiech, spoločné rozhovory pri ohni, cez nové kamarátstva a spoločný kvalitný čas so skutočnými ľuďmi v danom okamihu.

Kedy a kde bude iTeen?

ITeen sa odohrá koncom prázdnin (23.-27. augusta 2021), aby nám nebolo ľúto, že už pomaly končia a ešte si to poriadne užili. Týchto 5 dní spolu intenzívne prežijeme v lone Myjavských kopaníc v bezpečí Chalúpky v strede prírody nad dedinou Vrbovce, kde je v noci nebo posiate hviezdami tak, ako sa v meste nedá vidieť.

Tešíme sa na vás! 🙂 

Detaily akcie

  • Kedy: 23/08/2021—27/08/2021
  • Kde: Chalúpka – Vrbovce, časť Chodúri (SK)
  • Pre koho: 12—15 rokov
  • Za koľko: 100 €
  • Kedy: 23/08/2021—27/08/2021
  • Kde: Vrbovce časť Chodúri (SK)
  • Pre koho: 12—15 rokov
  • Za koľko: 100 €

Postup pri sa prihlasovaní na akciu:

1. Pravdivo vyplňte záväznú prihlášku.
2. Zaplaťte zálohu 50€ na číslo účtu SK6483300000002800168169 s variabilným symbolom 20210723 a do poznámky napíšte svoje celé meno.
3. Pošlite nám mail na iteen@plusko.net, že máte zálohu zaplatenú.

Poznámka: Prihlášku považujeme za úplnú až po pripísaní zálohy na náš účet.

V prípade, že by bol kurz zrušený z našej strany alebo z dôvodu vyššej moci (Covid opatrení), rozhodne budeme vracať celú uhradenú čiastku.

Ak máš nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať na: iteen@plusko.net.

Predtým ako sa prihlásiš, pozri si naše storno podmienky.

Ak je cena pre teba jedinou prekážkou v prihlásení, môžeš požiadať Plusko o dotáciu. Postupuj podľa týchto inštrukcií

Storno podmienky

Odoslaním prihlášky potvrdzuješ súhlas s nasledovnými storno podmienkami: