Transition

10 dňový prechodový rituál s nadväzujúcim predĺženým víkendom a cestou k vedomému Mužstvu pre mladých mužov vo veku 16-21 rokov

30/07/2021—08/08/2021
Hranice medzi Českom a Slovenskom
Vek 16—21, cena 259-339 €

Kurz pre mladých mužov na prahu dospelosti, ktorý nie je len kurzom, ale najmä cestou – cestou k mužom. 13 dňová výzva (30.7.-8.8.2021 + 9.9.-12.9.2021) plná adrenalínu, napätia, konfrontácie vlastných limitov, sily a podpory mužskej skupiny, putovania horami, ale aj diskusií, premýšľania a stíšenia. O tom je overený koncept tohto kurzu, ktorý už štvrtým rokom prebehne v spolupráci Pluska a Prázdninovej školy Lipnice (ČR).

Zisti viac
 

Výchova mladých mužov bola v každom kmeni či spoločnosti vždy veľmi dôležitým a vedomým procesom. Naši predkovia vedeli, že ak sa im nepodarí vychovať zrelých mužov, bude to mať pre komunitu nedozierne následky.

My sme sa rozhodli k tejto téme vrátiť a uchopiť ju v kontexte dnešnej spoločnosti. S využitím zážitkovej pedagogiky a učenia v prírode, keďže to je kontext s ktorým dlhodobo pracujeme. Vychádzame z našich 3 ročných skúseností s filozofiou a realizáciou kurzu Transition, ktoré tento rok plánujeme opäť uplatniť.

O čom je kurz Transition?

Transition je cesta k Mužom, na ktorej sa stretneš s rôznymi výzvami, adrenalínom, napätím, prekonaním samého seba, sebazaprením, dozvedaním sa nových informácií, nadobúdaním potrebných zručností, ale aj zahĺbením sa do svojho vnútra a ujasňovaním si svojich rolí.

 

Čo na kurze zažiješ?

Poputuješ 70 kilometrov horami, skúsiš si ozajstný vision quest a indiánsku saunu, zažiješ konfrontáciu s vlastnými limitmi a veľkú silu a podporu mužskej skupiny. Okrem toho aj hĺbavé diskusie o Mužstve, rozmýšľanie a stíšenie, a najmä vedomý prechod na Mužskú stranu.

Ak sa chceš dozvedieť viac informácií o kurze Transition, nájdeš ich priamo na webe kurzu.

Ak máš chuť nasať atmosféru kurzu Transition, pozri si trailer!

Detaily akcie

  • Kedy: 30/07/2021—08/08/2021
  • Kde: Hranice medzi Českom a Slovenskom
  • Pre koho: 16—21 rokov
  • Počet: do 24 účastníkov
  • Za koľko: 259-339 €

Cena kurzu je v rozmedzí 259 – 339 EUR. Platba je rozdelená do dvoch častí – pred kurzom zaplatíš 225 EUR a po hlavnej časti kurzu doplatok podľa tvojej spokojnosti, respektíve minimálne 34 EUR. V prípade, že by bol kurz zrušený z našej strany nebo z dôvodu vyššej moci (Covid opatrení), rozhodne budeme vracať celú uhradenú čiastku.

Hlavná časť kurzu “Prechodový rituál”: 30.7.-8.8.2021, Hranice medzi ČR a SR

Záverečná časť kurzu “Potvrdenie”: 9.9.-12.9.2021, Osinalice

Kapacitu kurzu je obmedzená na 24 mladých mužov, tak neváhaj s prihlásením!

Predtým ako sa prihlásiš, pozri si naše storno podmienky.

Ak je cena pre teba jedinou prekážkou v prihlásení, môžeš požiadať Plusko o dotáciu. Postupuj podľa týchto inštrukcií

Fotografia kontaktnej osoby

Michal “Fresh” Hubčík

kontaktná osoba
info.transition@plusko.net

Zlepšil jsem se v chápání a pojmenovávání mých pocitů. Vrátilo mi to mé čisté já, které se dá v dnešním světě hodně rychle ztratit.

Storno podmienky

Odoslaním prihlášky potvrdzuješ súhlas s nasledovnými storno podmienkami: