Zimný kurz Cestou Zimy 2020

08/02/2020—15/02/2020
Veľká Fatra
Vek 18+, cena 140 €

Zážitkový zimný kurz – 8 dní – snežnice – ty a tvoje hodnoty

Nie je to kurz prežitia. Napriek tomu si zažiješ mráz až na kosť a overíš si, že telo sa so zimou vysporiada po svojom. A možno tak ako my, odhalíš svojské čaro zimy aj cez skrehnuté prsty, studené nohy či zmrznutý spacák.

Zisti viac
 

Ako to bude prebiehať?

PRÍPRAVNÁ FÁZA
Hoci samotný kurz začne až v januári, jeho súčasťou je aj cca dvojmesačná prípravná fáza. Dáme ti niekoľko individuálnych aj skupinových výziev, ktoré ťa lepšie pripravia na to, čo príde na kurze. Bude len na tebe ako sa ich zhostíš.
Komunikovať budeme cez e-mail (asi raz týždenne okrem vianočných sviatkov – budeme potrebovať, aby si mal/a v tomto čase prístup k e-mailom).

 

PUTOVNÁ ČASŤ
Vydáš sa s batohom na chrbte v skupine podobne naladených ľudí na putovanie zimnou krajinou. Spávať budeš v stane pod zimnou hviezdnou oblohou, naučíš sa pohybovať na snežniciach a fungovať v mínusových teplotách.
Ale neboj sa – nie je to kurz prežitia. Na trojdňové putovanie plynule nadviaže pobytová časť.

 

BOBYTOVÁ ČASŤ
Počas dňa sa už nebudeme presúvať, v noci spíme v stanoch na jednom mieste. K dispozícii bude poľná kuchyňa (zabezpečujeme teplú varenú stravu počas celého dňa) a prístrešok.

Tieto dni si čo najviac denného svetla vychutnáme aktivitami vonku pri teplotách, ktoré majú pred číslom znak mínus 😉 Dostaneš možnosť zamyslieť sa nad svojimi hodnotami a môže sa stať, že tvoj život sa potom zmení.

Detaily akcie

  • Kedy: 08/02/2020—15/02/2020
  • Kde: Veľká Fatra
  • Pre koho: 18+ rokov
  • Za koľko: 140 €

Predtým ako sa prihlásiš, pozri si naše storno podmienky.

Ak je cena pre teba jedinou prekážkou v prihlásení, môžeš požiadať Plusko o dotáciu. Postupuj podľa týchto inštrukcií

Storno podmienky

Odoslaním prihlášky potvrdzuješ súhlas s nasledovnými storno podmienkami: