All blocks

Toto je nadpis textu

Naším cieľom nie je prekonávať rýchlostné rekordy, pokoriť najvyššie kopce ani nájsť najdlhší zjazd. Trailu, švungu a ani výzvam sa však nebránime.

Chceme ísť svojím tempom, tešiť sa pohľadom na krajinu, vychutnávať si výhľady. Cestou sa okúpať v jazere a spoločnými silami sa starať o naše kočovné zázemie. Zastaviť sa, zdieľať, užívať si okamihy v spoločnosti ľudí, ktorých zblíži spoločná cesta.

Preto sme zvolili stredne náročnú trasu, ktorá nás zavedie do všetkých typov terénov, prírodných aj obývaných prostredí. Denne prejdeme 30 – 50 km.

V zmysle pomalého cestovania a s minimom vecí (vezieš si len to, čo potrebuješ). Tu a teraz, plynulejšie a s umením improvizovať. Máme chuť lepšie spoznať Slovensko, všímať si jeho skryté kúty, nachádzať krásu v miestach aj ľuďoch. A cestou zbierať mirabelky. 🙂

V cene akcie máš bezmäsitú stravu počas celej akcie, zabezpečenie zázemia (spoločná kuchyňa, sprievodné vozidlo), potrebného náradia a zážitkový program.

Detaily akcie

Treba dodať, že my to robíme ako dobrovoľníci a z tvojich peňazí neuvidíme ani vindru.

Predtým ako sa prihlásiš, pozri si naše storno podmienky.

Tím akcie

Ozvite sa nám

Fotografia kontaktnej osoby

Martin Mojzeš

kontaktná osoba
+421 905 123 456 hogno@plusko.net

Časté otázky

Našou špecialitou sú zážitkové akcie, kurzy a programy

Pozri sa čo chystáme

Ja keď sa teraz obzriem späť, zdá sa mi, že ČaVelo trvalo akosi dlhšie, tie dni boli také dlhé a plné nových úžasných zážitkov. Boli to pre mňa jedni z najkrajších dní tohto leta 🙂

Bicygle na rebriku